Deň drevostavieb 2017

DNI DREVOSTAVIEB 2017

Vyberte si svoju novú drevostavbu.

 

Akcia sa koná dňa 6. a 7. októbra 2017.

Sprístupnené stavby v SR

Sprístupnené stavby v ČR

Spoločnosť Atrium SK, s.r.o. Vás srdečne pozýva na celoeurópsku akciu Deň drevostavieb 2017. Udalosť zastrešuje Asosiace dodavatelů montovaných domů a Zväz spracovateľov dreva SR. Spoločnosť Atrium SK pre Vás v dňoch 6.- 7. októbra 2017, otvára svoje realizované referenčné stavby. Využite možnosť a presvedčte sa na vlastné oči, ako sa býva v drevostavbe. Pozývame všetkých záujemcov, najmä však tých, ktorí sa pre stavbu dreveného domu ešte len rozhodujú. Na Vaše otázky radi odpovedia naši obchodní zástupcovia. 

Práve teraz máte jedinečnú možnosť získať komplexné a kompetentné informácie o konštrukcii, vlastnostiach a technológii výstavby drevených montovaných domov.

Každý návštevník od nás navyše dostane mimoriadnu akčnú ponuku ENERGY – jeseň 2017 s akčnými bonusmi na domy COMPACT.

 

 

Prvá stavba je už dokončená a odovzdaná do užívania zákazníkom. Je projektovaná podľa individuálnych predstáv zákazníka v štandarde PLUS  v obci Liptovský Ján. Viac informácií o stavbe – TU.

Druhá sprístupnená stavba je v štádiu pred dokončením s jednoduchou architektúrou podľa individuálneho návrhu zákazníkov. Objekt sa nachádza v ovci Turany pri Martine viac informácií o stavbe – TU.

Tretí sprístupnený dom je v začiatočnom štádiu rozpracovania, nakoľko sme ho začali stavať dňa 27.9.2017. Dom je taktiež prispôsobený individuálnym predstavám zákazníkov nachádzajúci sa v Slovenskom Grobe, viac informácií o stavbe – TU 

Príďte sa presvedčiť o výhodách drevostavieb!

Tešíme sa na Vás