Centrum drevostavieb ATRIUM

Od 1. 7. 2021 otvárame brnenské Centrum drevostavieb ATRIUM

Zaujíma vás, čo sa skrýva pod fasádou drevostavby? Radi by ste vedeli, z akých materiálov staviame rodinné domy ATRIUM a akými technológiami ich dokážeme vybaviť? Potom práve vás radi privítame v našom novom Centre drevostavieb ATRIUM, ktoré pre vás tento rok začiatkom leta otvárame v Brne.

 

Kde sa vzal nápad vytvoriť Centrum drevostavieb a prečo práve v Brne?

Firma ATRIUM je známa svojou celorepublikovou pôsobnosťou a pred viac ako 20 rokmi postavila vtedy svoj druhý vzorový dom na brnenskom výstavisku.

Približne pred dvoma rokmi sa začalo rozprávať o inom využití pozemkov, na ktorých medzitým vyrástlo centrum vzorových domov. Keď k tomu skutočne došlo, stáli sme pred rozhodnutím, ako ďalej rozvíjať povedomie o kvalitných drevostavbách nielen v Brne a okolí.

Vtedy sa v hlavách majiteľov firmy ATRIUM zrodil nápad vytvoriť unikátny projekt, ktorého cieľom bude zvýšiť povedomie verejnosti nielen o drevostavbách ATRIUM, ale aj o kvalitných materiáloch a technológiách, bez ktorých sa moderné domy nezaobídu. Z tejto myšlienky postupne začal vznikať komplexný projekt, ktorý dnes nesie názov Centrum drevostavieb ATRIUM.

Showroom sa nachádza v H-parku na Heršpickej ulici v blízkosti diaľnic D1 a D2. Miesto je dobre dostupné z centra Brna aj z viedenského privádzača D52.

Začatie prevádzky je od 1. 7. 2021. Showroom bude pre návštevníkov bezpečný aj v súčasnej epidemiologickej situácii. Sledujte naše komunikačné kanály, aby ste sa o otvorenie dozvedeli medzi prvými.

Tešíme sa na vašu návštevu.

Bližšie informácie na www.centrumdrevostaveb.cz