O nás

Potrebujete poradiť?

Neváhajte nás kontaktovať. Naši špecialisti sa vám budú radi venovať.

Odošlite dotaz
Prečo stavať s firmou ATRIUM?

Drevostavby staviame už 28 rokov, máme za sebou takmer tisíc úspešných stavieb aj spokojných majiteľov a dokážeme postaviť aj váš dom snov.

Tu je zopár dôvodov, prečo stojí zato stavať s nami.

29 rokov skúseností

Spoločnosť ATRIUM pôsobí v Českej republike už 28 rokov a 18 rokov na Slovensku. Naše know - how je ale oveľa dlhšie. Nadväzujeme na skúsenosti partnerskej bavorskej firmy Isartaler Holzhaus, ktorá stavia domy viac ako 90 rokov.

Viac informácií
Úpravy projektov zdarma

Váš nový dom by mal spĺňať vaše predstavy a priania, preto bezplatne upravíme všetky typové aj individuálne domy z našej ponuky. Dohodnite si schôdzku s naším odborníkom v mieste vášho bydliska.

Viac informácií
Päťhviezdičková technológia

DifuTech  je difúzne otvorená konštrukcia bez kompromisov - originál je len od firmy ATRIUM! Vďaka unikátnej skladbe získavate pre váš dom nadčasovú technológiu, zameranú na maximálnu kvalitu a príjemnú celoročnú klímu.

Viac informácií
Bývajte “All inclusive” už za 3 mesiace

Vybrali ste si dom? V tom prípade sa môžeme pustiť do práce. Po vybavení formalít stavebného povolenia a položení základovej dosky, potrebujeme 3 - 4 mesiace od zahájenia montáže ku kompletnej stavbe a príprave domu k nasťahovaniu.

Viac informácií
Garancia spokojnosti

Kvalitné materiály a precízna práca sú základom správnej funkčnosti vášho nového domu. Všetkých dodávateľov, materiály a stavebné postupy máme preverené rokmi praxe. Vďaka tomu vám môžeme poskytnúť 30-ročnú záruku na nosnú konštrukciu domu.

Viac informácií
O krok bližšie k prírode

Drevostavby ATRIUM sú ekologické nielen pre úsporu nákladov na kúrenie, ale najmä svojím materiálovým zložením. Používame výhradne zdravotne nezávadné materiály bez obsahu lepidiel, formaldehydov a iných zdraviu škodlivých látok.

Viac informácií
Kontaktujte nás

Zaujali vás naše drevostavby a máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať, radi zodpovieme vaše otázky alebo vám rovno zadarmo navrhneme vami vysnívaný dom.