Staviame drevostavby snov na kľúč. Zdarma pre vás vytvoríme návrh domu. Akonáhle budete spokojní s návrhom, vypracujeme pre vás cenovú ponuku. Veríme, že každý domov si zaslúži stať sa milovaným, či sa stane, pokiaľ bude podľa vašich predstáv. Preto poskytujeme nezáväzné a bezplatné konzultácie pred realizáciou objednávky.

 

1

Prejdeme si spoločne vaše potreby a možnosti

Vybrali ste si model domu, ktorý sa vám páči? Alebo se nemôžete rozhodnúť, kde se vám bude dobre bývať? Dohodnite si schôdzku s našimi konzultantami priamo v mieste vášho bydliska a v dobe, ktorá vyhovuje vám. Preberieme spoločne vaše predstavy a navrhneme podobu vášho domu na mieru.

2

Upravíme dispozície zdarma

Najprv navrhneme dispozíciu vášho nového domu. Bude nás zaujímať, koľko členov má vaša rodina, ako často k vám jazdí na návštevu babička a ďalší hostia. Prispôsobíme tomu počet izieb. Poradíme s orientáciou domu na svetové strany a jeho umiesntením na pozemku.

3

Ukážeme vám štandardné vybavenie domu

V cene All inclusive je tiež štandardné vybavenie domu. Prejdeme s vami možnosti zateplenia a vykurovania. Ukážeme vám vybavenie celého domu od fasády až po dlažbu či kľučky na dverách. Všetko si môžete pozrieť už teraz v katalógu VYBAVENIE RODINNÝCH DOMOV.

4

Nakreslíme pôdorysný návrh domu a spracujeme garantovanú cenu

Teraz, keď máme všetky potrebné informácie, vyhotovíme pôdorysný návrh a spracujeme návrh ceny. Pokiaľ sa rozhodnete stavať s našou firmou, garantujeme vám túto cenu po dobu 18 mesiacov!

Kontaktujte nás
Kontaktujte nás

Neváhajte nás kontaktovať. Naši špecialisti sa vám budú radi venovať.

Napíšte nám