Staviame drevostavby snov na kľúč. Zdarma pre vás vytvoríme návrh domu. Akonáhle budete spokojní s návrhom, vypracujeme pre vás cenovú ponuku. Veríme, že každý domov si zaslúži stať sa milovaným, či sa stane, pokiaľ bude podľa vašich predstáv. Preto poskytujeme nezáväzné a bezplatné konzultácie pred realizáciou objednávky.

 

1

Prejdeme si spoločne Vaše potreby a možnosti

Vybrali ste si model domu, ktorý sa Vám páči? Alebo se nemôžete rozhodnúť, kde se Vám bude dobre bývať? Dohodnite si schôdzku s našimi konzultantami priamo v miesta Vášho bydliska a v dobe, ktorá vyhovuje Vám. Preberieme spoločne Vaše predstavy a navrhneme podobu Vášho domu na mieru.

2

Upravíme dispozície zdarma

Najprv navrhneme dispozície Vášho nového domu. Bude nás zaujímať, koľko členov má Vaša rodina, ako často k Vám jazdí na návštevu babička a další hostia. Prizpôsobíme tomu počet izieb. Poradíme s orientáciou domu na svetové strany a jeho umiesnením na pozemku.

3

Ukážeme vám štandardné vybavenie domu

V cene All inclusive je tiež štandardné vybavenie domu. Prejdeme s Vami možnosti zateplenia a vykurovania. Ukážeme Vám vybavenie celého domu od fasády až po dlažbu či kľučky na dverách. Všetko si môžete pozrieť už teraz v katalógu VYBAVENIE RODINNÝCH DOMOV.

4

Nakreslíme pôdorysný návrh domu a spracujeme garantovanú cenu

Teraz, keď máme všetky potrebné informácie vyhotovíme pôdorysný návrh a zpracujeme návrh ceny. Pokiaľ sa rozhodnete stavať s našou firmou, garantujeme vám tuto cenu po dobu 18 mesiacov!

Kontaktujte nás
Kontaktujte nás

Neváhajte nás kontaktovať. Naši špecialisti sa vám budú radi venovať.

Napíšte nám