Na Slovensku sa často používa termín "dom na kľúč". Čo je to ale dom na kľúč? Presná a úplne jasná definícia neexistuje.

Snažíme sa ponúknuť klientovi maximálny servis a vybavenie domu. Firma ATRIUM ponúka svoje domy v koncepte domu ALL INCLUSIVE.

Od štúdie domu až po odovzdanie kľúčov od vstupných dverí domu sa ATRIUM postará o všetky detaily.

Chcite viac než len dom na kľuč  

 

Snažíme sa ponúknuť klientovi maximálny servis a vybavenie domu. Firma ATRIUM ponúka svoje domy v koncepte CENA DOMU ALL INCLUSIVE. Od štúdie domu až po odovzdanie kľúčov od vstupných dverí domu sa odborníci zo spoločnosti ATRIUM postarajú o takmer všetky detaily. Samozrejmá a nutná je však aj súčinnosť stavebníka, bez ktorého by nebolo možné dom postaviť.

Dom All inclusive je viac než len dom na kľúč. Pojem “dom na kľúč” totiž nie je jasne definovaný a štandardizovaný, teda neviete presný obsah ceny. Naopak v cene domu All inclusive je započítaný a presne špecifikovaný rozsah vybavenia a poskytovaných služieb v súvislosti s konkrétnym návrhom.

V cene domu All inclusive sú zahrnuté náležitosti, bez ktorých nemožno dom realizovať. Výnimkou sú činnosti a rozhodnutia stavebníka samotného, podrobne špecifikované našou firmou a týkajúce sa vybavenia a polohy domu alebo obdržania samotného stavebného povolenia resp. kolaudácie stavby.

CENA DOMU ALL INCLUSIVE počíta so širokým výberom štandardného vybavenia Vášho domu vo vysokej kvalite. Na výber jednotlivých prvkov máte k dispozícii vzorkovňu v sídle firmy alebo si môžete vybrať Vaše vybavenie pohodlne a v súkromí z nášho on-line katalógu.

Stiahnite si katalóg vybavenie domu alebo nás rovno kontaktujte!

Kontaktujte nás
Kontaktujte nás

Neváhajte nás kontaktovať. Naši špecialisti sa vám budú radi venovať.

Napíšte nám