Zastavateľnosti pozemkov je až 30 % plochy. V cene zahrnutá aj cena akýchkoľvek stavieb prípojok inžinierskych sietí. Stavbami prípojok inžinierskych sietí na pozemku sú integrovaný pilier so zakončením prípojok plynovodu, elektriny a telefónu.

Ďalej potom vodomerná šachta, v ktorej je zakončená prípojka mestského vodovodu. Revízna kanalizačné šachta, v ktorej je zakončená prípojka kanalizácie do stoky gravitačnej splaškovej kanalizácie.

Exkluzívna lokalita Nouzov v blízkosti Prahy

Exkluzívna vilová lokalita Lesné divadlo priamo v prírodnom parku na hranici krivoklátskych lesov zaručuje kľudné bývanie. Poskytuje súkromný a idylický výhľad do údolia. V Prahe ste za 20 minút.

Zasieťované pozemky k okamžitej výstavbe

Pozemky sú pripravené k okamžitej výstavbe. Hotová pripojenie: elektrina, voda, plyn, kanalizácia, telefónna prípojka sú privedené na pozemky. Komunikácia a chodníky zo zámkovej dlažby a verejné osvetlenie v cene.

Každý pozemok zaručuje kľudné bývanie v súkromí. Pozemky poskytujú idylické výhľady do krajiny, k lesu či do údolia.

Jedinečnosť vilovej rezidenčnej oblasti pre nadštandardné bývanie a blízkosť Prahy zaisťujú trvalú hodnotu pozemkov s potenciálom rastu ich ceny. V cene zahrnutá aj cena akýchkoľvek stavieb prípojok inžinierskych sietí.

Stavbami prípojok inžinierskych sietí na pozemku sú integrovaný pilier so zakončením prípojok plynovodu, elektriny a telefónu. Ďalej potom vodomerná šachta, v ktorej je zakončená prípojka mestského vodovodu. Revízna kanalizačné šachta, v ktorej je zakončená prípojka kanalizácie do stoky gravitačnej splaškovej kanalizácie.

Jedinečnosť vilovej rezidenčnej oblasti pre nadštandardné bývanie a blízkosť Prahy zaisťujú trvalú hodnotu pozemkov s potenciálom rastu ich ceny.

Kontaktujte nás
Kontaktujte nás

Neváhajte nás kontaktovať. Naši špecialisti sa vám budú radi venovať.

Napíšte nám