Všetci chceme byť zdraví a bez zdravého domova to nejde. Domy ATRIUM vám vytvoria podmienky pre to, aby ste mohli zdravo bývať!

Behom stavby používame výhradne materiály spĺňajúce prísne hygienické normy, kvalitu materiálov priebežne kontrolujú nezávislé inštitúcie, ktoré nám opakovane udeľujú certifikáty kvality.

Vďaka fyzikálnym vlastnostiam samotného dreva a ďalších ekologických materiálov je po celý rok vnútorná mikroklíma v domoch ATRIUM veľmi príjemná- Nepoužívame lepidlá ani formaldehydy, takže sú naše domy vhodné aj pre astmatikov a alergikov.

Pracujeme s modernými technológiami, vďaka ktorým je bývanie ešte komfortnejšie a zdravšie. Konštrukcia stien DifuTech napríklad garantuje kvalitnú tepelnú a zvukovú izoláciu.

K zdravému bývaniu môže zároveň prispievať automatická výmena vzduchu pomocou decentrálneho alebo centrálneho systému vetrania so spätným ziskom tepla. Tieto patentované systémy odvádzajú “skazený” vzduch z interiéru a privádzajú čerstvý vzduch dovnútra a to cez rekuperačný výmenník. V zimnom aj letnom období je tak možné obmedziť bežné vetranie oknami a tým šetriť ďalšie náklady na prevádzku domu.

Kontaktujte nás
Kontaktujte nás

Neváhajte nás kontaktovať. Naši špecialisti sa vám budú radi venovať.

Napíšte nám