Mnoho rodín si vyberie drevostavbu, pretože je ich spôsob výstavby rýchlejší než klasická “mokrá” stavba a tým šetrí svoje náklady. To ale nie je jediný spôsob ako ušetriť.

Ako drevostavby ATRIUM šetria náklady?

1. Energetická úspornost

Staviame s patentovanou a unikátnou technológiou DifuTech, ktorú ponúkame od nízkoenergetickej až po pasívne prevedenie. Vďaka tomu Vám z domu nebude unikať teplo a celý život budete šetriť na kúrení.

2. Maximálne využitie zastavanej plochy

Drevostavby majú subtilnejšie steny než domy stavané klasickými technológiami, neplatíte teda za steny ale za väčší priestor, v ktorom môžete bývať.

3. Krátka doba výstavby

Kompletná príprava domu prebieha v uzavretých halách, samotná montáž hrubej stavby nezaberie viac ako 2 až 3 dni, kompletné dokončenie trvá 3 až 4 mesiace. Znižujú sa tým paušálne náklady počas výstavby.

Redukujú sa tým náklady na stavebníka behom výstavby a to o náklady spojené s dochádzaním na stavbu, nájomným a energiami  v stavajúcom bývaní, prípadne aj náklady na technický investorský dozor. Usporený čas a energie môže stavebník venovať svojej činnosti a to ako pracovnej tak aj osobnej.

4. Šetrné k životnému prostrediu

Drevostavby sú šetrnejšie k prírode. Viac informácií o tom, prečo je ekologickejšie stavať z dreva nájdete tu.

 

Kontaktujte nás
Kontaktujte nás

Neváhajte nás kontaktovať. Naši špecialisti sa vám budú radi venovať.

Napíšte nám