Popis domu Nova 113

Bungalov Nova 113 sa stal prakticky cez noc hitom v kolekcii rodinných domov ATRIUM a dnes je jedným z veľmi žiadaných prízemných domov. Záleží na Vás či budete mať spoločnú kuchyňu s obývacou izbou, či oddelenú kuchyňu s jedálenským stolom. Ku kuchyni patrí samozrejme aj špajza, ktorú tu tiež nájdete. Tri spálne sú určené pre štyroch členov rodiny. Presah strechy nad terasou pri obývacej izbe je prakticky neoceniteľný nielen v daždivých jesenných dňoch. Nova 113 sa iste stane Vašim novým domovom.

Špičková kvalita je pre nás štandard. Pracujeme s technológiou DifuTech, ktorá udržuje v interiéri po celý rok príjemnú klímu. Zároveň tepelná izolácia zaručuje pohodlné bývanie s veľmi nízkymi nákladmi na kúrenie. Domy staviame v 3 stupňoch dokončenosti: stavba Start, stavba Plus, dom All inclusive. Dom môžeme realizovať so základovou doskou alebo si základovú dosku zrealizujete sami, podľa nami dodanej projektovej dokumentácie. Uvedená cena je bez ceny za základovú dosku.

Pôdorysy a výkresy domu

Dom má pôdorys v tvare písmena "L" s rozmermi 13,1 x 11,9 m. Interiér je rozdelený na dve časti - dennú a nočnú, v ktorej sú umiestnené spálne. Konkrétnu dispozíciu domu upravíme podľa Vášho priania.

Potrebujete zväčšiť okná, upraviť dispozíciu, alebo rovno zmeniť rozmery tohto domu? Žiadny problém, obráťte sa na vášho regionálneho poradcu firmy ATRIUM SK. Vo firme ATRIUM SK typové alebo individuálne domy cenovo nerozlišujeme.

Referencie

Páči sa vám tento dom? Tak sa na neho alebo na podobný dom, ktorý je tesne pred odovzdaním, príďte sa pozrieť osobne. Alebo nahliadnite do galérie domov Nova, ktoré sme už postavili.

Viac o referenciu
Počet miestností 4+1 Zastavaná plocha 133.11 Úžitková plocha prízemia 112.8 Úžitková plocha celkom 112.8 Typ strechy valbová Sklon strechy 30°

Orientačný cenový odhad na dom poskytneme individuálne na vyžiadanie.

 

tc-comfort-sk.png  

  • Úsporné tepelné čerpadlo vzduch/voda
  • Úprava pôdorysu podľa vašich prianí ZADARMO
  • Konštrukcia DIFUTECH® CLIMA COMFORT
  • Špičkové okná Rehau Geneo s trojsklom
  • Projektová dokumentácia pre stavebné povolenie
  • Závesné WC a Geberit s inštalačnou predstenou
Získajte katalóg domov (zadarmo) Chcem získať katalóg
Zobraziť detaily vybavenie interiéru Zobraziť detaily

Kontaktujte nás

Zaujal vás konkrétny dom? Neváhajte nás kontaktovať, naši špecialisti vám radi všetko vysvetlia.