Popis domu Terra 173

Moderný rodinný dom Terra 173 patrí medzi veľmi žiadaný a obľúbený model. Svojmu domu môžete dodať ešte zaujímavejší vzhľad pridaním balkónu a dreveným obložením na štítovú stranu alebo si dopriať príjemné chvíle v zimnej záhrade v lete i zime. Zimná záhrada domu Terra 173 vyslovene pristane. Záleží len na Vás ako si dom prispôsobíte! Štvorcový pôdorys umožňuje tri veľmi priestranné spálne na poschodí, vďaka čomu je dom vhodnou voľbou pre veľkú rodinu.

Špičková kvalita je pre nás štandard. Pracujeme s technológiou DifuTech, ktorá udržuje v interiéri po celý rok príjemnú klímu. Zároveň tepelná izolácia zaručuje pohodlné bývanie s veľmi nízkymi nákladmi na kúrenie. Domy staviame v 3 stupňoch dokončenosti: stavba Start, stavba Plus, dom All inclusive. Dom môžeme realizovať so základovou doskou alebo si základovú dosku zrealizujete sami, podľa nami dodanej projektovej dokumentácie. Uvedená cena je bez ceny za základovú dosku.

 

Pôdorysy a výkresy domu

Dom má štvorcový pôdorys s rozmermi 10,4 x 10,4 m. Interiér je rozdelený na dve časti - dennú a nočnú, v ktorej sú umiestnené spálne. Konkrétnu dispozíciu domu upravíme podľa Vášho priania.

Potrebujete zväčšiť okná, upraviť dispozíciu, alebo rovno zmeniť rozmery tohto domu? Žiadny problém, obráťte sa na vášho regionálneho poradcu firmy ATRIUM SK. Vo firme ATRIUM SK typové alebo individuálne domy cenovo nerozlišujeme.

Počet miestností 5+kk Zastavaná plocha 107.85 Úžitková plocha prízemia 92.63 Úžitková plocha podkrovia 80,44 Úžitková plocha celkom 173.07 Typ strechy sedlová Sklon strechy 38°

Orientačný cenový odhad na dom poskytneme individuálne na vyžiadanie.

 

tc-comfort-sk.png  

  • Úsporné tepelné čerpadlo vzduch/voda
  • Úprava pôdorysu podľa vašich prianí ZADARMO
  • Konštrukcia DIFUTECH® CLIMA COMFORT
  • Špičkové okná Rehau Geneo s trojsklom
  • Projektová dokumentácia pre stavebné povolenie
  • Závesné WC a Geberit s inštalačnou predstenou
Získajte katalóg domov (zadarmo) Chcem získať katalóg
Zobraziť detaily vybavenie interiéru Zobraziť detaily

Kontaktujte nás

Zaujal vás konkrétny dom? Neváhajte nás kontaktovať, naši špecialisti vám radi všetko vysvetlia.