Videli ste sa v bezbariérovom bývaní, ale bungalov v tvare L s valbovou strechou nie je nič pre Vás? Potom by sa Vám mohol páčiť dom Vela 115, najobľúbenejší projekt firmy ATRIUM, teraz za akčnú cenu, pozri akciu

Najúspešnejší „Atriácky“ drevodom Vela 115 v sebe skrýva potenciál štýlového domu, ale aj konzervatívca. Architektonicky jednoduchý dom ti ušijeme na mieru. Pri každom projekte postupujeme individuálne s cieľom zohľadniť ľudskú individualitu, takže každá postavená Vela 115  je  individuál.

foto4.jpg

Prehľadný pôdorys s dispozíciou 4+KK pohodlne vystačí štvorčlennej rodine. Základná dispozícia pozostáva z dennej časti - kuchyňa spojená s obývačkou a nočnej časti, kde sú tri samostatné izby. Ako je vo firme Atrium zvykom, dispozíciu prispôsobíme jeho užívateľom a pozemku.

Foto6 - pôdorys.jpg

Ani vonkajší vzhľad nie je presne daný – drevený fasádny obklad alebo čisto biela fasáda, alebo kombinácia oboch pôsobí veľmi elegantne. Drevodom môže byť obložený cementotrieskovými doskami, alebo opatrený systémovou omietkou a získať tak moderný vzhľad.

Foto 2 úvod po rozkliknutí_web.jpg

Pre ďalšiu inšpiráciu drevodomu Vela 115 si môžete pozrieť krátky katalóg, kde sú zrealizované projekty, vrátane rôzneho dispozičného členenia -katalóg s nahliadnutiu.

foto 5.jpg

Vo firme Atrium SK vytvárame moderné bývanie, navrhujeme kvalitné drevodomy na kľúč podľa predstáv All INCLUSIVE  Naše drevodomy staviame technológiou novej generácie s difúzne otvorenou konštrukciou DifuTech. Používame ekologické a recyklovateľné materiály, ktoré sú šetrné voči prírode a vytvárajú trvalo udržateľnú výstavbu.